Co nas

Wyróżnia?

Jesteśmy najstarszą tego typu firmą na rynku wielkopolskim. Pracujemy nieprzerwanie od 2003r z ogromnym zasobem doświadczeń i kompetentnym zespołem pracowników. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, ale obok doświadczenia i kompetencji liczy się dla nas przede wszystkim człowiek.

Aby decyzja o związaniu się właśnie z naszą firmą była dla Państwa łatwiejsza, przedstawiamy listę korzyści, dla których warto z nami współpracować:

DOŚWIADCZENIE
Jesteśmy firmą doświadczoną, działającą prężnie od 2003 r i możemy się pochwalić listą wielu zadowolonych klientów, którzy są naszymi najlepszymi ambasadorami i polecają nas swoim znajomym.

ELASTYCZNOŚĆ
Wyróżnia nas duża elastyczność – każdego klienta traktujemy indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby każdego domu i dopasowujemy naszą ofertę ściśle do oczekiwań klienta.

WYKWALIFIKOWANI PRACOWNICY
Precyzyjnie dobieramy pracowników w procesie rekrutacji, zarówno pod względem kwalifikacji zawodowych, jak i osobowościowych. Każdy pracownik przed przyjęciem do pracy w naszym Centrum podlega kilkustopniowemu sprawdzeniu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Wszystkie panie oraz panowie są naszymi pracownikami zatrudnionymi na umowach. Dlatego też bierzemy pełną odpowiedzialność za sprawowanie należytej opieki.


PRZEJRZYSTOŚĆ
W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń macie Państwo możliwość wymiany personelu w dowolnym momencie bez żadnych dodatkowych opłat.

DOSTĘPNOŚĆ
Zapewniamy 100% ciągłości obsługi. W przypadkach losowych, czasowej absencji, natychmiast znajdujemy zastępstwo.

CZUWANIE NAD BEZPIECZEŃSTWEM
Przez cały okres współpracy firma nadzoruje pracę swoich pracowników przeprowadzając kontrole w miejscu pracy.

SZYBKOŚĆ I KOMPLEKSOWOŚĆ
Zapewniamy szybkość i kompleksowość przy załatwianiu wstępnych formalności oraz spotykamy się w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie.


BRAK OPŁAT PROWIZYJNYCH
Nie pobieramy żadnych opłat prowizyjnych. Jedynym kosztem jest opłacenie pracującej u Państwa osoby, według ustalonej stawki.

COMIESIĘCZNE FAKTURY
Za świadczone przez nas usługi wystawiamy comiesięczne faktury. Dajemy możliwość rozliczania się bez konieczności angażowania podopiecznego.

POMOC W REFUNDACJI Z NFZ
Pomagamy w zapewnieniu sprzętu ułatwiającego opiekę domową i rehabilitację oraz w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z refundacjami w NFZ

FIRMA GODNA ZAUFANIA
Cieszymy się renomą doświadczonej i profesjonalnej firmy, o czym świadczy ilość zrealizowanych zleceń oraz liczne rekomendacje zadowolonych rodzin. Posiadamy Certyfikat Firmy Godnej Zaufania.