HELPMED opieka domowa

Dowiedz się jak pomóc swoim Rodzicom odnaleźć Radość Życia na Starość nie rezygnując przy tym z własnego Życia i Szczęścia.

W tym filmie dowiesz się:
Jak pogodzić swoje obowiązki domowe, rodzinne i zawodowe z zapewnieniem dobrej opieki domowej nad coraz mniej samodzielnym rodzicem?
Jak pozbyć się ciągłego poczucia winy, że za mało czasu spędzam z rodzicami?
Co zrobić by mama lub tata znowu żyli radośnie i aktywnie pozostając we własnym mieszkaniu?
Dlaczego nie znajduję wystarczająco czasu dla siebie i realizowanie swoich pasji?

Wybierz odpowiadający Ci termin w kalendarzu poniżej i umów się na nieodpłatną rozmowę telefoniczną diagnozującą Twoje problemy.

Podczas rozmowy omówimy plan działania żeby pomóc Rodzicom wrócić do większej aktywności, radości i samodzielności we własnym domu. Pokażemy Ci jak wdrożyć ten plan w Waszym życiu.

Wybierz swój termin rozmowy

HELPMED opieka domowa

miłość – godność – bezpieczeństwo

Od 20 lat odkąd założyłam Centrum Opieki Domowej Helpmed pomagam rodzinom połączyć życie zawodowe i rodzinne z opieką nad coraz mniej samodzielnymi rodzicami. Jednak zapewnienie opieki domowej odpowiadającej na podstawowe potrzeby nie zawsze wystarczy.

Proces przez który przeprowadzam seniorów, w pracy indywidualnej, w ich własnych domach pomaga odzyskać seniorom cel w życiu, rozliczyć ciążącą czasem zbyt bardzo przeszłość, znaleźć na nowo radość w jesieni życia, odnaleźć aktywności które napędzą do działania, a przede wszystkim nauczy patrzenia z nadzieją i apetytem na każdy kolejny dzień życia.

Helpmed Poznań Anna Bogdanowska
ANNA BOGDANOWSKA HELPMED
anna pogdanowska helpmed
Centrum Opieki Domowej Helpmed