Pracujemy nieprzerwanie od 2003 roku  z ogromnym zasobem doświadczenia i kompetentnym zespołem pracowników.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, ale obok doświadczenia i kompetencji liczy się dla nas przede wszystkim człowiek.

Aby decyzja o związaniu się właśnie z naszą firmą była łatwiejsza, przedstawiamy listę korzyści, dla których warto z nami współpracować:

 • Doświadczenie – Jesteśmy firmą doświadczoną, działającą prężnie od 2003 r i możemy się pochwalić listą wielu setek zadowolonych klientów, którzy są naszymi najlepszymi ambasadorami i polecają nas swoim znajomym.

 • Elastyczność – Wyróżnia nas duża elastyczność. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby każdego domu i dopasowujemy naszą ofertę ściśle do oczekiwań podopiecznego i jego rodziny.

 • Indywidualność – Cechuje nas dbałość o zdrowie, a także o dobre samopoczucie naszych podopiecznych oraz podejście pełne szacunku i zrozumienia dla zwyczajów, tradycji i wartości panujących w domu podopiecznego.
 • Wykwalifikowana kadra – precyzyjnie dobieramy pracowników w procesie rekrutacji, zarówno pod względem kwalifikacji zawodowych, jak i osobowościowych. Każdy przed przyjęciem do pracy podlega kilkustopniowemu sprawdzeniu. Obok doświadczenia, wysokiej kultury osobistej  i kompetencji cechuje ich wrażliwość, empatia, troska i właściwe podejście do człowieka.   
 • Otwartość –  nasi klienci pochodzą głównie z polecenia, dlatego tak bardzo zależy nam na Państwa pozytywnej opinii. W każdej sprawie można kontaktować się z nami telefonicznie lub osobiście, w godzinach pracy naszego biura. Podstawą dobrej opieki domowej jest dobra komunikacja pomiędzy wszystkimi „ogniwami” zaangażowanymi w dobro podopiecznego.
 • Profesjonalizm – Jesteśmy pionierem na rynku związanym z opieką domową w Poznaniu. Nasze doświadczenie wykorzystujemy w doborze odpowiedniej formy opieki nad osobą starszą. Nasza kadra to przeszkoleni oraz doświadczeni opiekunowie Dlatego też bierzemy pełną odpowiedzialność za sprawowanie należytej opieki. Przez cały okres współpracy firma nadzoruje pracę swoich pracowników, którzy są zobowiązani do raportowania swojej pracy z podopiecznym.
 • Gwarancja – W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń macie Państwo możliwość wymiany personelu w dowolnym momencie bez żadnych dodatkowych opłat.
 • Ciągłość –100% ciągłości obsługi. W przypadkach losowych, czasowej absencji, natychmiast  zapewniamy zastępstwo.
 • Jasne warunki współpracy – ustalamy warunki i zakres współpracy tak, żeby wszystko było jasne dla obu stron. Zawsze podpisujemy umowę, w której ustalamy co wchodzi w zakres naszych usług oraz to czego Państwo od nas oczekują.
 • Szybkość i kompleksowość –  przy załatwianiu wstępnych formalności., gdyż  zdajemy sobie sprawę, że opieka nad starszą osobą powinna być zapewniona jak najszybciej.  Spotykamy się w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. W dobie pandemii  istnieje możliwość spotkania i załatwienia formalności  online.
 • Brak opłat prowizyjnych – Nie pobieramy żadnych opłat prowizyjnych. Jedynym kosztem jest opłacenie pracującej u Państwa osoby, według ustalonej stawki. Wyróżniają nas optymalne ceny, bez żadnych ukrytych kosztów oraz przejrzyste umowy.
 • Comiesięczne faktury – Za świadczone usługi wystawiamy comiesięczne faktury.  Dajemy możliwość rozliczania się bez konieczności angażowania podopiecznego.
 • Pomoc w refundacji z NFZ – Pomagamy w zapewnieniu sprzętu ułatwiającego opiekę domową i rehabilitację oraz w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z refundacjami w NFZ

Firma Godna Zaufania – cieszymy się renomą doświadczonej i profesjonalnej firmy, o czym świadczy ilość zrealizowanych zleceń oraz liczne rekomendacje zadowolonych rodzin. Posiadamy Certyfikat Firmy Godnej Zaufania.