Usługi są dostępne o każdej porze, w zależności od potrzeb klienta. Gwarantujemy elastyczny system opieki domowej. To klienci decydują, jak długo nasze opiekunki mają opiekować się seniorami. Organizujemy opiekę we wszystkie lub wybrane dni tygodnia, od 2 do 24 godzin na dobę.

Do osób:

  • Starszych i samotnych, potrzebujących kontaktu z drugim człowiekiem, zamkniętych w czterech ścianach, potrzebujących rozmowy i towarzystwa, zapełnienia wolnego czasu, zrobienia zakupów
  • Seniorów, którym z racji wieku potrzebne jest zapewnienie bezpieczeństwa, pomoc w prowadzeniu domu, dyskretne, okresowe wsparcie lub długoterminowa opieka;
  • Chorych leżących, których stan zdrowia unieruchomił w łóżku na krótko lub długoterminowo;
  • Niepełnosprawnych;
  • Po hospitalizacji, wymagających opieki długoterminowej lub czasowej;

Zapewniamy możliwość skonstruowania dowolnego zakresu usług optymalnie dostosowanego do Państwa oczekiwań. To Państwo wyznaczacie zakres obowiązków, który jest dokładnie sprecyzowany w umowie podpisywanej przy podjęciu zlecenia. 

Tak, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 501-413-576  lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby nasz pracownik mógł się z Państwem skontaktować i dokładnie zdiagnozować potrzeby w zakresie opieki domowej.

Prosimy o zamawianie usług z co najmniej 4-5 dniowym wyprzedzeniem w przypadku opieki na godziny oraz 10-dniowym przy opiece z zamieszkaniem. Pozwoli nam to na właściwe przygotowanie się do pracy i dobór odpowiedniego personelu. Można się z nami kontaktować telefonicznie, drogą mailową lub poprzez formularz zgłoszeniowy

Nie ma takich zastrzeżeń. Chcielibyśmy jednak znać opinię i zalecenia lekarza prowadzącego, zapoznać się z ostatnim wypisem ze szpitala i porozmawiać z członkiem rodziny bezpośrednio związanym z przyszłym podopiecznym. 

Opiekunki i opiekunowie zatrudnieni w naszej firmie są starannie dobranymi osobami, zarówno pod względem kwalifikacji jak i uczciwości. Przed podpisaniem umowy każdy pracownik podlega kilkuetapowemu procesowi rekrutacji. Ponadto znając szczegółowe potrzeby każdego klienta, jesteśmy w stanie skierować do jego domu osobę najbardziej odpowiadającą jego wymaganiom. 
I co najważniejsze, naszą przewagą jest to, iż w momencie czasowej absencji jednego pracownika możemy zastąpić go innym, o podobnych kwalifikacjach.

Jedynym kosztem ze strony Klienta jest opłacenie pracującej u Państwa osoby, według ustalonej stawki godzinowej. Nie pobieramy żadnych opłat prowizyjnych.

Ceny wahają się w zależności od rodzaju opieki: godzinowej, nocnej, dobowej czy całodobowej z zamieszkaniem. Ceny naszych usług są każdorazowo indywidualnie ustalane i zależą również od ilości godzin w ciągu dnia. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub  telefonicznie  +48 501 413 576.

Usługi dodatkowe są wyceniane indywidualnie.

 

Kompleksowość naszej oferty to także szereg usług bardziej lub mniej typowych, realizowanych na indywidualne zlecenie. Nietypowe to realizacja wszelkich Państwa potrzeb i oczekiwań na zasadzie usług indywidualnie ustalonych i zleconych.

Tak, w ramach świadczonych przez nas usług opieki całodobowej z zamieszkaniem oferujemy stały nadzór opiekunki nad osobą chorą lub niesamodzielną. Nasze opiekunki zostają zakwaterowane w domu podopiecznego i są dostępne  przez 7 dni w tygodniu, również w dni wolne od pracy i święta.

Oprócz podstawowej opieki nad podopiecznym, opiekunka dodatkowo przygotowuje posiłki, wykonuje drobne prace porządkowe, zakupy oraz organizuje czas wolny.