HELPMED Centrum Opieki Domowej
HELPMED

Zatrudnienie w charakterze opiekuna/ki w HELPMED daje wyjątkową szansę na satysfakcjonującą pracę zawodową w dziedzinie, z której możesz być dumny/a.

helpmed praca dla opiekunki
HELPMED Centrum Opieki Domowej

Jeśli lubisz kontakt z drugim człowiekiem, Twoją mocną stroną jest uśmiech i pogoda ducha, masz dobre serce i cierpliwość do osób starszych, potrzebujących wsparcia – to już masz to co najważniejsze!  A jeśli dorzucisz do tego nieco pozytywnego nastawienia to prawie ideał.

Wyśmienicie, gdybyś miał/a doświadczenie w pracy w opiece, ale nie jest to warunek konieczny.

Nasza firma działa od 2003 roku na rynku wielkopolskim. To wieloletnie doświadczenie sprawia, iż wiemy, że oprócz troski o dobro Klienta, równie ważne jest dbanie o dobro naszych Pracowników, bo bez nich firma nie wypracowałaby tak dobrego imienia. Nasi Pracownicy mogą zawsze liczyć na nasze wsparcie.

Poszukujemy osób, które potrafią zarażać swoim entuzjazmem i dodawać otuchy osobie, dla której życie staje się coraz trudniejszym zadaniem.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby pracować z seniorami w ich własnych domach na terenie Poznania i okolic.

Dostępna praca w systemie godzinowym (dziennym i nocnym) bądź całodobowym (z zamieszkaniem u podopiecznego).

HELPMED Centrum Opieki Domowej

    Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Centrum Opieki Domowej Helpmed Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną zgodnie z Polityką Prywatności i RODO
    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]